Hakkımızda
Prof. Dr. Serdar Baki Albayrak önderliğinde kurulan Beyin ve Sinir cerrahisi ekibi yaptığı başarılı operasyonlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.
Beyin Cerrahisi İstanbul
Beyin Cerrahisi İstanbul

Yurt içi ve yurt dışı başarı hikayeleri ile alanının en ünlü isimleri arasında yer alan Prof. Dr. Serdar Baki Albayrak başta beyin tümörleri olmak üzere pek çok ciddi sağlık sorununun tedavilerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmesi ile tanınıyor. Devam eden nöro-bilişim araştırmaları da bulunan Prof. Dr. Serdar Baki Albayrak’ın kurduğu güçlü ve deneyimli ekip, alanında en iyilerin yer aldığı bir rüya takımı olarak dikkat çekiyor.

Beyin Cerrahisi İstanbul
Misyon

Beyin ve sinir cerrahisi alanına giren sağlık sorunları hem hayati olabiliyor hem de hastaların yaşam kalitelerini olumsuz yönde etkileyebiliyor. Beyin Cerrahisi İstanbul ekibi olarak bizim hedefimiz öncelikli olarak hastalarımızın konforunu sürdürülebilir bir şekilde sağlamak ve günün sonunda tedavilerinin eksiksiz tamamlandığından emin olmak. Beyin ve sinir cerrahisi odağında gerçekleştirilen tüm işlemlerin yüksek hassasiyet ve deneyim gerektirmesi bir gereklilikten çok daha fazla anlam taşıdığı için Beyin Cerrahisi İstanbul ekibi olarak her zaman en iyiyi hastalarımıza sunmayı amaçlıyoruz. 

Vizyon

Tıp dünyasında elde edilen gelişmelerin yakından takip edilmesi doğru tedavi yönteminin bulunması açısından çok önemli olsa da, elde edilen gelişmelerin doğru analiz edilmesi de önemli bir gereklilik. Beyin Cerrahisi İstanbul ekibi olarak alanımızdaki tüm gelişmeleri sadece yakından takip etmiyor aynı zamanda bu gelişmeleri doğru analizlerle inceleyerek nihai sonuca nasıl etki edeceğini, hastalarımız için uygun olup olmayacağını da sürekli araştırıyoruz. Önemli olanın sadece bir tekniği başarılı uygulamaktan çok daha fazlası olduğunun farkındayız ve bu farkındalıkla bilgilerimizin sürekli güncellenmesine yönelik çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Her hastanın yepyeni bir yolculuk olduğunu göz önünde bulundurarak her yolculuğa aynı özenle hazırlanıyoruz. Yolculuğumuzu hastamızın konforlu bir şekilde iyileşmesi ile tamamlamak ise en değerli ve önemli hedefimiz. 

Doktorlar
Beyin Cerrahi alanında Türkiye’nin deneyimli kadrosu
Beyin Cerrahisi İstanbul ekibi, beyin cerrahisinin farklı alanlarında uzmanlaşmış deneyimli bir ekiptir.